Categories: Druk cyfrowy, Drukarnia, Plakaty

Druk Plakatów Poznań – nowoczesna technologia w połączeniu z pasją

Drukowanie plakatów w Poznaniu.

Organizujesz wydarzenie w okolicy i potrzebujesz wydrukować plakat? A może jesteś przedstawicielem jakiejś organizacji i plakaty niezbędne są ci przez cały rok? Cokolwiek sobie zapragniesz możesz to zrealizować w Druk Plakatów Poznań. Bez względu na treść czy formę jesteśmy zawsze gotowi do realizacji pomysłu naszego klienta. Nawet najbardziej trudne wyzwania nie są dla nas przeszkodą. Plakaty 3D, trójwymiarowe, geometryczne itp. wykonujemy na zamówienie z bardzo krótkim terminem realizacji. Zatrudniamy ludzi pełnych pomysłów, kreatywnych, którzy nie myślą schematycznie. Każdy nawet najbardziej zwariowany projekt może być zrealizowany w naszej pracowni.

Jakie usługi możesz zrealizować w naszej drukarni?

Druk Plakatów Poznań możliwe jest wydrukowanie wszelkiego rodzaju ulotek reklamowych, wizytówek, czy kalendarzy. Ale również możesz zamówić u nas naklejki, dyplomy, bilety, papier firmowy, teczki ofertowe czy zaproszenia. Katalog usług jest otwarty na potrzeby klienta. Wzory mogą być wymyślone przez zamawiającego, ale również służymy pomocą w tworzeniu nowych pomysłów. Plakaty mogą być w różnym formacie, a drukujemy je offsetowo i cyfrowo.

Co nas wyróżnia wśród konkurencji?

Drukarni jest sporo więc aby zdobyć i zatrzymać przy sobie klienta stawiamy na wysoką jakość usług. Raz zepsute zlecenie niweczy taki plan działania, więc trzymamy się wysokich standardów. Wykonujemy druki na maszynach wysoce specjalistycznych dlatego nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Stosujemy najwyższej próby papier co również ma wpływ na finalny efekt. Dodając do tego konkurencyjne ceny możemy z dumą przyznać, ze nasza oferta jest bezkonkurencyjna. Dla większej zachęty wprowadziliśmy 30 dniowy termin odroczonej płatności. Jeżeli potrzebujesz na już wydrukować cokolwiek, a chcesz zapłacić za miesiąc dla Druk Plakatów Poznań nie jest to przeszkodą. 

Aby wykonywać swoje usługi na najwyższym poziomie potrzebni są pasjonaci-specjaliści, a takich ludzi spotkasz właśnie u nas. Zapraszamy.